Zarezerwuj pobyt on-line

Poniedziałek

24

Czer

Poniedziałek

27

Czer

Wybierz hotel

  • Hotel Dobosz
  • Hotel Victoria
  • Ikar Plaza

Filtruj listę obiektów:

Hotel DOBOSZ

Police

Hotel Dobosz zlokalizowany jest w centrum Polic w uroczej miejscowości leżącej zaledwie 14 km od Szczecina. Dysponujący pięcioma wielofunkcyjnymi salami z klimatyzacją i nowoczesnym zapleczem konferencyjnym hotel umożliwia bezpłatne korzystanie ze strefy Spa oraz monitorowanego parkingu.

od 130 zł

za pokój za dobę

Sprawdź

Hotel HERON

Sienna

Hotel Heron znajduje się w niewielkiej miejscowości Sienna, nad Jeziorem Rożnowskim. Dzięki swojej lokalizacji jest to idealne miejsce na odpoczynek dla wszystkich tych, którzy lubią przebywać w otoczeniu przyrody. Obiekt jest nowocześnie i stylowo urządzony, a jego wnętrza charakteryzują się jasnością oraz przestronnością.

od 220 zł

za pokój za dobę

Sprawdź

Hotel Victoria

Szczecin

Hotel Victoria znajduje się w centrum Szczecina. Dzięki tak dogodnej lokalizacji szybko można dotrzeć do najważniejszych punktów w mieście. Hotel dysponuje przytulnymi pokojami i apartamentami. Do dyspozycji gości oddano strzeżony parking, elegancką restaurację, sale konferencyjną oraz klub muzyczny.

od 160 zł

za pokój za dobę

Sprawdź

Ikar PLAZA

Kołobrzeg

Ikar Plaza położony jest w nadmorskiej części Kołobrzegu. Do swojej dyspozycji goście mają przestronne pokoje oraz stylowe apartamenty, a chwile relaksu mogą spędzać w hotelowym spa. W obiekcie znajduje się również profesjonalnie wyposażana sala konferencyjna, bawialnia oraz plac zabaw dla dzieci.

od 219 zł

za pokój za dobę

Sprawdź

Hotel TYCJAN

Milówka

Hotel Tycjan znajduje się Milówce - pełnej uroku miejscowości w Beskidzie Żywieckim. Goście mogą się tu cieszyć górskim krajobrazem, spokojną atmosferą oraz ciekawymi miejscami w okolicy.

od 100 zł

za pokój za dobę

Sprawdź

Hotel VESTINA

Wisła

Znajdujący się w Wiśle hotel Vestina jest idealnym miejscem dla każdego, kto szuka odpoczynku w górskiej okolicy lub też marzy o zorganizowaniu niezapomnianego przyjęcia okolicznościowego oraz profesjonalnej konferencji.

od 160 zł

za pokój za dobę

Sprawdź

Hotel SPA WOJCIECH

Augustów

Położony w Augustowie Hotel*** SPA Wojciech oferuje swoim gościom wypoczynek w niezwykłym miejscu. Otoczony Puszczą Augustowską oraz dwoma jeziorami – Białym i Stawem Wojciech – zapewnia pobyt w spokojnej, niepowtarzalnej atmosferze.

od 190 zł

za pokój za dobę

Sprawdź

Polecane oferty specjalne

złota Karta Grand Hotels

Dołącz do klubu i płać jeszcze mniej!

Posiadacze złotej karty Grand Hotels upoważnieni są do zniżki w wysokości minimum 10% na usługi

świadczone w hotelach partycypujących w programie. Pozwala to na duże oszczędności dla gości korzystających z pobytów w hotelach regularnie. Dlaczego warto dołączyć do klubu? To proste:

  • Oszczędzaj 10% lub więcej za każdym razem, gdy korzystasz z usług świadczonych w hotelach Grand Hotels
  • Otrzymuj zniżkę niezależnie od terminu pobytu
  • Zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody
Dołącz do klubu

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

+48 (91) 123 456 789

info@grandhotels.pl

Logo GrandHotels.pl